7 grudnia 2022 bis

Mikołajowe zawody sportowe
6 grudnia wszyscy oczekują prezentów od świętego Mikołaja. Jest to też czas przedświątecznych przygotowań i porządków. „Przedświąteczne sportowe zamieszanie” to trening sportowy z przymrużeniem oka.
7 grudnia biletem wstępu na zawody były własnoręcznie ozdobione śnieżynki. W czasie konkurencji dzieci w pocie czoła „robiły pranie”, ale przede wszystkim przygotowywały się na przyjście zimy. Toczenie kuli śniegu, slalom z soplami czy pokonanie zaspy śnieżnej okazały się nie lada wyzwaniem. Nasze przedświąteczne zamieszanie opłynęło w atmosferze spontanicznej zabawy i z uśmiechem na buziach. Każdy uczestnik otrzymał bombkę do własnoręcznego ozdobienia a wianki ze śnieżynkami udekorowały hol na parterze.
Pani Kasia i pani Gosia dziękują wszystkim za wspólną zabawę :)